Tuesday, September 4, 2012

Alamat MRSM Se-Malaysia



ALAMAT 

MAKTAB RENDAH SAINS MARA (MRSM)




PROGRAM PENDIDIKAN
LOKASI
Menengah Rendah
(Tingkatan 1 - 3)
 Kuala Klawang, Pasir Tumboh, Gerik
Menengah Atas
(Tingkatan 4 - 5)
 Pengkalan Chepa, Tun Ghafar Baba, Taiping
Menengah Rendah & Atas
(Tingkatan 1 - 5)
PDRM Kulim, Terendak, Kuching, Kota Putra, Pendang, Lenggong, Langkawi, Mersing, Jeli, Batu Pahat, Pontian, Kuala Krai, Kuala Kubu Bahru, Kuala Terengganu, Transkrian, Tun Ghazali Shafie, Muadzam Shah, Serting, Kota Kinabalu, Pasir Salak, Besut, Gemencheh, Kubang Pasu, Merbok, Kepala Batas, Alor Gajah, Muar, Balik Pulau, Beseri, Kuala Berang, Felda, Bentong, Betong, Kuantan, Tun Abdul Razak, Mukah, Tawau, Pengkalan Hulu, Tumpat, Baling, Johor Bahru, Parit.

 
MRSM Pengkalan Chepa (1973)
Pengkalan Chepa
16100 Kota Bharu, Kelantan
No. Tel : 09-7738252, 7738396
No. Faks : 09-7738254
 
MRSM Kuantan (1974)
Jalan Tok Sira, Alor Akar
25250 Kuantan, Pahang
No. Tel : 09-5674439, 5675194
No. Faks:09-5674644
Pengetua : Siti Fatimah binti Hassan
Emel : sfatimah@mara.gov.my
Pengetua : Zainal Bin Yunus
Emel : zainaly@mara.gov.my
 
MRSM Kuala Terengganu (1978)
Wakaf Tengah
Mengabang Telipot
21030 Kuala Terengganu
Terengganu
No.Tel : 09-6696344, 6696345
No. Faks : 09-6696087
 
MRSM Muar  (1980)
Km 10 Jalan Bakri
84200 Muar,
Johor
No. Tel : 06-9866201, 9866202
No. Faks : 06-9866300
Pengetua : Mohamad Anuar bin Mohamad Yusof
Emel : manuar@mara.gov.my
Pengetua : : Abdul Rahim bin Mohammad
Emel : arahim@mara.gov.my
 
MRSM Tun Ghafar Baba  (1981)
Jalan Simpang Kerayong
77000 Jasin, Melaka
No.Tel : 06-5291443, 5291677
No. Faks : 06-5291915
 
MRSM Balik Pulau (1982)
Jalan Pondok Upeh
11000 Balik Pulau, Pulau Pinang
No. Tel : 04-8669493, 8669499
No. Faks: 04-8668371
Pengetua : Dr. Mariam binti Md. Salleh
Emel : mariammd@mail.mara.gov.my
Pengetua : Khalil bin Abdul Rahman
Emel : khalil@mara.gov.my
 
MRSM Taiping  (1982)
Jalan Bukit Larut
34000 Taiping, Perak
No. Tel : 05-8073022, 8084228
No. Faks : 05-8077627
 
MRSM Terendak  (1983)
76200 Terendak, Melaka
No.Tel : 06-3571009, 3573008
No.Faks : 06-3573049
Pengetua : Rozali bin Mamat
Emel : rozali@mara.gov.my
Pengetua : Noor Hassan bin Hussain
Emel : nhassan@mara.gov.my
 
MRSM Beseri  (1985)
Batu 8 1/2,
Jalan Kaki Bukit
01000 Kangar,
Perlis
No. Tel : 04-9381489, 9381488
No. Faks : 04-9381363
 MRSM Kuala Berang (1987)
Pejabat Pos Kuala Berang
Peti Surat 31
21700 Kuala Berang
Terengganu
No.Tel : 09-6812586, 6812573
No. Faks : 09-6812486
Pengetua : Mohamad Salim bin Bulat
Emel : msalim@mara.gov.my
Pengetua : Fatimah Binti Daud
Emel : fatimah@mara.gov.my
 MRSM Pasir Tumboh (1987)
Desa Darulnaim
16150 Pasir Tumboh, Kelantan
No. Tel : 09-7650067, 7651866
No. Faks : 09-7654132
 
MRSM Kuala Klawang (1987)
Jalan Titi, Kuala Klawang
71600 Jelebu, Negeri Sembilan
No. Tel : 06-6112561, 6112568
No. Faks : 06-6112567
Pengetua : Omar Bin Mohamed
Emel : omarmo@mara.gov.my
Pengetua : Shahrome Bin Daud
Emel : shahrome@mara.gov.my
 MRSM PDRM Kulim (1991)
PKN Polis Hutan (PPH)
KM 5, Jalan Junjung
09000 Kulim, Kedah
No. Tel : 04-4905640, 4905658
No. Faks : 04-4908555
 MRSM Serting (1993)
Bandar Baru Serting
72100 Serting
Negeri Sembilan
No. Tel: 06-4582013, 4582010
No. Faks: 06-4582011
Pengetua : Ahadiah Kandar
Emel : ahadiah@mara.gov.my
Pengetua : Suhaimin Bin Omar
Emel : suhaimin@mara.gov.my
 MRSM Gerik (1993)
Bukit Nasah, Kenayat
Peti Surat 7,
33300 Gerik, Perak
No. Tel : 05-7913272, 7910273
No. Faks : 05-7913271
 MRSM Kuching (1993)
Jalan Sultan Tengah
Petra Jaya, 93050 Kuching
Sarawak
No. Tel : 082-447439, 447589
No. Faks : 082-447435
Pengetua : Md Noh bin Jani
Emel : mnoh@mail.mara.gov.my
Pengetua : Ahmad Sanusi Bin Hashim
Emel : asanusi@mara.gov.my
 MRSM Muadzam Shah (1995)
Pesiaran Dara
Bandar Muadzam Shah
26700 Muadzam Shah, Pahang
No. Tel : 09-4523424, 4523425
No. Faks : 09-4523423
 MRSM Kota Putra (1998)
Jalan Bukit Keluang
22200 Besut
Terengganu
No. Tel : 09-6957688, 6957699
No. Faks : 09-6957677
Pengetua : Ahmad Kamal bin Abu Bakar
Emel : akamala@mara.gov.my
Pengetua : Abdullah Bin Abdul Rahman
Emel : abdullahar@mara.gov.my,
 MRSM Langkawi (1999)
Lot PT 2146
Jalan Kisap, Mukim Kuah
07000 Langkawi, Kedah
No. Tel : 04-9698201, 9698204
No. Faks : 04-9664528
 MRSM Lenggong (2001)
Changkat Berangan
33400 Lenggong
Perak
No. Tel : 05-7676003, 7676004
No. Faks : 05-7676300
Pengetua : Shabani Bin Ahmad
Emel : shabani@mara.gov.my
Pengetua : Sa'imin Bin Jumari
Emel : sa'imin@mara.gov.my
 MRSM Mersing  (2001)
Lot 2824, Km 6
Jalan Jamaluang
86800 Mersing, Johor
No. Tel : 07-7995520, 7995179
No. Faks : 07-7993316
 MRSM Pendang (2001)
Jalan Jenun
06750 Pendang
Kedah
No.Tel : 04-7583851, 7583857, 7583858
No.Faks : 04-7593855
Pengetua : Adran bin Jahuri
Emel : adran@mara.gov.my
Pengetua : Mohd Yusoff Bin Mar Taha
Emel : myusoffmt@mara.gov.my
 MRSM Jeli  (2001)
Kg Gemang
17700 Ayer Lanas
Kelantan
No. No. Tel : 09-946 7884, 9467885
No. Faks : 09-9467886
 MRSM Pontian  (2002)
Jalan Benut, Jelutong
82100 Ayer Baloi
Pontian, Johor
No. Tel : 07-6933744, 6933745
No. Faks : 07-6933746
Pengetua : Mohamad Anuar Mohamad
Emel : manuar@mara.gov.my
Pengetua : Arshad bin Omar
Emel : arshad@mara.gov.my
 MRSM Tun Ghazali Shafie (2002)
Km 7 Jalan Kuala Lipis
27200 Kuala Lipis
Pahang
No. Tel : 09-3121162, 3123030
No. Faks: 09-3121389
 MRSM Kota Kinabalu  (2002)
P.O. Box 50167
88722 Putatan
Kota Kinabalu, Sabah
No. Tel : 088-755213, 755214
No. Faks: 088-755209
Pengetua : Che Mohd Fauzi b Che Omar
Emel :cmfauzi@mara.gov.my
Pengetua : Ibarahm@Ibrahim Bin Othman
Emel : ibrahim@mara.gov.my

0 comments:

Post a Comment